Piątek, 19 kwietnia 2024

Powiat Wrocławski

Rok wydania:

Informacja o finansowaniu:

Publikacja sfinansowana z budżetu Powiatu Wrocławskiego, ze środków przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną środowiska.

Zakres merytoryczny:

Publikacja jest próbą zilustrowania rozwoju powiatu wrocławskiego w różnych obszarach życia, w latach 1999-2009. Pomimo swojej niewątpliwej dynamiki i różnorodności, jest to bez wątpienia rozwój zrównoważony, realizowany z poszanowaniem zasad ochrony środowiska i w oparciu o społeczną odpowiedzialność gminnych i powiatowych władza samorządowych. Publikacja składa się z następujących działów tematycznych: W zgodzie z naturą, Zrównoważony rozwój gospodarczy, Nasze dziedzictwo, W trosce o mieszkańców, Partnerstwo, Dowody uznania.

Egzemplarz archiwalny

Powiat Wrocławski – miejsca i ludzie