Sobota, 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

logo projektu pt. "Przyszłość jest nasza"

W ramach realizowanego projektu „Przyszłość jest nasza” zostały przeprowadzone następujące zamówienia publiczne:

I.                 Usługi szkoleniowe grupowe dla specjalistów prowadzących zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w podziale na 3 części (1222912):

CZĘŚĆ 1: Szkolenie grupowe : „Programowanie w edukacji wczesnoszkolnej”

CZĘŚĆ 2: Szkolenie grupowe : „Telefon i tablet w klasie”

CZĘŚĆ 3: Szkolenie grupowe : „Zaprogramuj swoją lekcję” – nauka programowania w klasach 1-8 szkoły podstawowej – poziom I i poziom II- pakiet szkoleń”

Podmiot przeprowadzający zamówienie: Powiat Wrocławski - Zespół Szkół Specjalnych im Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Wierzbicach.

II.                Usługa szkolenia grupowego dla specjalistów prowadzących zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnychSpecjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kątach Wrocławskich "Teoria umysłu centralna koherencja" (1226727).

Podmiot przeprowadzający zamówienie: Powiat Wrocławski - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kątach Wrocławskich.

III.              Usługi szkoleniowe indywidualne dla specjalistów prowadzących zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w podziale na 16 części (1228612):

CZĘŚĆ 1. 2 os. Stosowanie Baterii Testów Fonologicznych IBE + komplet pomocy

CZĘŚĆ 2. 2 os. Guguhopla - od zabawy do mówienia, od samogłoski do zdania obrazkowo-literowego

CZĘŚĆ 3. 2 os. Integracja odruchów dynamicznych i posturalnych

CZĘŚĆ 4. 1 os. Jak pracować z osobami z głęboką wieloraką niepełnosprawnością

CZĘŚĆ 5. 1 os. Kinezjotaping w logopedii

CZĘŚĆ 6. 2 os. Neurofizjologiczne usprawnianie dzieci – aspekt logopedyczny

CZĘŚĆ 7. 2 os. Integracja odruchów wg Sally Goddard –Szkolny Program Interwencyjny

CZĘŚĆ 8. 1 os. Terapia integracji sensorycznej- I stopień

CZĘŚĆ 9. 3 os. Terapia integracji sensorycznej- II stopień

CZĘŚĆ 10. 1 os. Terapia SI- warsztat dla specjalistów- diagnoza

CZĘŚĆ 11. 1 os. Terapia SI- warsztat dla specjalistów- plan terapii

CZĘŚĆ 12. 2 os. Terapia logopedyczna dziecka z nieprawidłowościami funkcjonowania aparatu ustno-twarzowego

CZĘŚĆ 13. 1 os. Trening umiejętności dla dzieci i młodzieży z zachowaniami problemowymi

CZĘŚĆ 14. 2 os. Kompleksowa diagnoza rozwoju językowego z zastosowaniem Testu Rozwoju Językowego TRJ oraz Baterii Testów Fonologicznych BTF IBE + komplet TRJ i BTF”

CZĘŚĆ 15. 1 os. Wczesna interwencja terapeutyczna. Metody i techniki pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwoju

CZĘŚĆ 16. 1 os. Integracja odruchów ustno-twarzowych I+II stopień

IV.              Usługi szkoleniowe indywidualne dla specjalistów prowadzących zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w podziale na 8 części (1230499):

CZĘŚĆ 1. 1 os. Karta Oceny Logopedycznej Dziecka KOLD

CZĘŚĆ 2. 1 os. Kinezjotaping w logopedii

CZĘŚĆ 3. 1 os. Kinezytaping w pediatrii

CZĘŚĆ 4. 1 os. Neurofizjologiczne usprawnianie dzieci – aspekt logopedyczny

CZĘŚĆ 5. 1 os. Psychomotoryka – kurs całościowy

CZĘŚĆ 6. 4 os. Integracja odruchów wg Sally Goddard –Szkolny Program Interwencyjny

CZĘŚĆ 7. 4 os. Wczesna interwencja terapeutyczna. Metody i techniki pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwoju

CZĘŚĆ 8. 2 os. Neuroflow – diagnostyka i rehabilitacja zaburzeń przetwarzania słuchowego.

V.                Szkolenie grupowe pn.„Trening umiejętności społecznych” dla 22 nauczycielek / nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kątach Wrocławskich w ramach realizacji zadania pn.: „Podniesienie kwalifikacji i kompetencji kadry pedagogicznej w SOSW w Kątach Wrocławskich” ( 3716).

VI.              Przeprowadzenie szkoleń indywidualnych dla nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kątach Wrocławskich w ramach realizacji zadania pn.: „Podniesienie kwalifikacji i kompetencji kadry pedagogicznej SOSW w Kątach Wrocławskich” i dotyczy realizacji usług szkoleniowych dla specjalistów prowadzących zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w podziale na 7 części (3805):

Część 1: CZĘŚĆ 1. Bilateralna Integracja -program terapeutyczny -1 os.

Część 2: CZĘŚĆ 2 2 os. TIK w edukacji i terapii pedagogicznej

Część 3: CZĘŚĆ 3 1 os. Integracja Funkcji Wykonawczych

Część 4: CZĘŚĆ 1 1 os. Warsztaty terapii czaszkowo-krzyżowej

Część 5: CZĘŚĆ 5 1 os. Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie  nerwowo-mięśniowe) Część 6: CZĘŚĆ 6 1 os. Szkolenie z posługiwania się metodą KORP – na

Część 7: CZĘŚĆ 7 2 os. Metoda werbotonalna I stopień.

VII.             Przyszłość jest nasza - „Usługi szkoleniowe dla specjalistów prowadzących zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w podziale na 9 części” ( BK 2021-3279-46923):

CZĘŚĆ 1: Szkolenie pn. Neuroflow – diagnostyka i rehabilitacja zaburzeń przetwarzania słuchowego

CZĘŚĆ 2: Szkolenie pn. Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie nerwowo-mięśniowe)

CZĘŚĆ 3: Szkolenia pn. Warsztaty terapii czaszkowo - krzyżowej

CZĘŚĆ 4: Szkolenie z posługiwania się metodą KORP

Część 5: Szkolenie pn. Kinezjotaping w pediatrii

CZĘŚĆ 6: Szkolenie pn. Metoda werbotonalna I stopień

Część 7: Szkolenie pn. Neurofizjologiczne usprawnianie dzieci

VIII.           Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli w ramach realizacji zadania pn.: „Podniesienie kwalifikacji i kompetencji kadry pedagogicznej w ZSS w Wierzbicach” i dotyczy realizacji usług szkoleniowych dla specjalistów prowadzących zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, w podziale na 9 części: (BK 2021-21924-49032):

CZĘŚĆ 1: Szkolenie: Stosowanie Baterii Testów Fonologicznych

CZĘŚĆ 2: Szkolenie: Kompleksowa diagnoza rozwoju językowego

CZĘŚĆ 3: Szkolenie: Metoda werbo- tonalna III stopień