Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli
pochmurno
12℃
A+
Tłumacz Google

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA

ul. T. Kościuszki 131
50-440 Wrocław

71 71 23 491
71 72 21 730


e-mail: aib@powiatwroclawski.pl

 

Wyciąg z rejestru decyzji i wniosków o pozwoleniu na budowę

 

 


Dyrektor Wydziału

Irena Cieśla
71 72 21 721 pok. 126a

Z-ca dyrektora wydziału

Maciej Hano
71 72 21 726 pok. 128

Bartłomiej Weryński
71 72 21 724 pok. 127

 

 
Informacja Budowlana Wydziału Architektury i Budownictwa 
  • Główny Specjalista Urszula Fertlińska-Jaworska
    71 71 23 491 pok. 101
 
Kancelaria
  • Główny Specjalista Anna Machnik
    71 72 21 730 pok. 126
  • Inspektor Paulina Kornacka  
    71 72 21 730 pok. 126 
  • Pomoc Administracyjna Justyna Stępień
    71 72 21 730 pok. 126 
 
Gmina Czernica – branża architektoniczno-budowlana
  • Główny Specjalista Aneta Marciniak
    71 72 21 890 pok. 139
  • Główny Specjalista Katarzyna Gwizdalska
    71 72 21 894 pok. 140
  • Inspektor Magdalena Ćwiek-Dercz
    71 72 21 890 pok. 139
  • Inspektor Joanna Diakowska
    71 72 21 894 pok. 140
Gmina Długołęka – branża architektoniczno-budowlana 
  • Główny Specjalista Dorota Puchała
    71 72 21 723 pok. 137
  • Główny Specjalista Izabela Szukaj 
    71 72 21 723 pok. 137
  • Inspektor Agnieszka Brzęczek
    71 72 21 814 pok. 138
  • Inspektor Ewa Smołkowicz 
    71 72 21 819 pok. 138
     
Gmina Kąty Wrocławskie – branża architektoniczno-budowlana
  • Główny Specjalista Anna Niewęgłowska 
    71 72 21 812 pok. 136

  • Główny Specjalista Joanna Pawliszko
    71 72 21 725 pok. 136

  • Główny Specjalista Krystyna Madej
    71 72 21 813 pok. 136

Gmina Siechnice – branża architektoniczno-budowlana
  • Główny Specjalista Ewa Szymocha
    71 72 21 831 pok. 124
  • Główny Specjalista Jolanta Miśkiewicz
    71 72 21 845 pok. 124
Gmina Kobierzyce/Siechnice – branża architektoniczno-budowlana
  • Główny Specjalista Ewelina Rok-Wszołek
    71 72 21 823 pok. 130
  • Inspektor Katarzyna Korczyńska-Hanak 
    71 72 21 830 pok. 129
Gmina Kobierzyce – branża architektoniczno-budowlana
  • Główny Specjalista Monika Maciołek
    71 72 21 728 pok. 129
  • Inspektor Patrycja Brzezińska
    71 72 21 734 pok. 129
Gmina Żórawina – branża architektoniczno-budowlana
  • Podinspektor Marta Kmiecik
    71 72 21 828 pok. 122
Gminy Mietków, Jordanów Śląski – branża architektoniczno-budowlana
  • Inspektor Agnieszka Wójcik
    71 72 21 727 pok. 122
Gmina Sobótka – branża architektoniczno-budowlana
  • Główny Specjalista Anna Laskowska
    71 72 21 729 pok. 121
  • Inspektor Dagmara Kryńska
    71 72 21 729 pok. 121
Branża sanitarna – cały powiat 
  • Główny Specjalista Anna Kwitowska-Formanowska
    71 72 21 829 pok. 125
  • Inspektor Kinga Kasprzak
    71 72 21 815, pok. 125
  • Główny Specjalista Barbara Kolniak-Aksamit 
    71 72 21 826 pok. 123
  • Inspektor Urszula Topczewska
    71 72 21 832 pok. 123
Branża elektryczna i telekomunikacyjna – cały powiat
  • Główny Specjalista Robert Cisło
    71 72 21 824 pok. 120
  • Inspektor Urszula Zapała 
    71 72 21 821 pok. 120
Branża drogowa – cały powiat
  • Główny Specjalista Elżbieta Antoniszyn
    71 72 21 825 pok. 121
  • Inspektor Alicja Bartosz-Bechowska
    71 72 21 818 pok. 130
Archiwum Wydziałowe
  • Starszy Archiwista Katarzyna Małycha
    71 722 20 22 pok. 315C
  • Pomoc Administracyjna Beata Porębna
    71 722 20 22 pok. 315C
Informacja Publiczna Wydziału Architektury i Budownictwa 
  • Pomoc Administracyjna Justyna Polańska
    71 72 21 816 pok. 101 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok