Piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Logo Funduszy Europejskich, Herb Dolnego Śląska, Logo Uni Europejskiej

W projekcie pn.: „Zwiększenie dostępności i jakości elektronicznych usług publicznych dla mieszkańców i podmiotów gospodarczych Powiatu Wrocławskiego oraz 8 Gmin: Czernicy, Długołęki, Jordanowa Śląskiego, Kątów Wrocławskich, Kobierzyc, Mietkowa, Siechnic i Żórawiny” zrealizowano następujące zamówienia publiczne:

1. Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektu:
  2. Zarządzanie projektem - pełnienie funkcji Inżyniera Projektu:
  3. Dostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej dla Powiatu Wrocławskiego oraz 5 Gmin: Długołęki, Jordanowa Śląskiego, Kątów Wrocławskich, Mietkowa i Żórawiny, w podziale na 4 części:
  4. Dostawa i wdrożenie e-usług publicznych z oprogramowaniem dziedzinowym wraz ze środowiskiem przetwarzania danych dla Powiatu Wrocławskiego oraz 5 Gmin: Długołęki, Jordanowa Śląskiego, Kątów Wrocławskich, Mietkowa i Żórawiny:
  5. Promocja projektu (naklejki, ulotki, spot reklamowy):
  6. Dostawa i wdrożenie infrastruktury sieciowej - aktywnej i pasywnej dla Powiatu Wrocławskiego oraz 4 Gmin: Jordanowa Śląskiego, Kątów Wrocławskich, Mietkowa i Żórawiny w podziale na 5 zadań:
  7. Dostawa urządzeń peryferyjnych, drukarki, skanery wraz z oprogramowaniem dla Powiatu Wrocławskiego oraz 4 Gmin: Jordanowa Śląskiego, Kątów Wrocławskich, Mietkowa i Żórawiny w podziale na 6 zadań: