Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
pochmurno
3℃
A+
Tłumacz Google

Skład Rady Powiatu

Skład Rady Powiatu Wrocławskiego

 

Przewodniczący Rady Powiatu

Piotr Chmurzyński

Piotr Chmurzyński
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie
piotr.chmurzynski@powiatwroclawski.pl

 

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

Anna Chmielewska

Anna Chmielewska
Okręg wyborczy
Długołęka
anna.chmielewska@powiatwroclawski.pl  

Janusz Gargała

Janusz Gargała
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina  janusz.gargala@powiatwroclawski.pl


Hryniewicz Sławomir

Hryniewicz Sławomir
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie
slawomir.hryniewicz@powiatwroclawski.pl

Huzarski Bartosz

Huzarski Bartosz
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
bartosz.huzarski@powiatwroclawski.pl

Jamrozik Andrzej
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie
andrzej.jamrozik@powiatwroclawski.pl

Jaroń Ryszard
Okręg wyborczy
Długołęka
ryszard.jaron@powiatwroclawski.pl

Jasiński Jerzy

Jasiński Jerzy
Okręg wyborczy
Czernica
jerzy.jasinski@powiatwroclawski.pl

Jedynak Dariusz

Jedynak Dariusz
Okręg wyborczy
Długołęka
dariusz.jedynak@powiatwroclawski.pl

Konopka Mariusz

Konopka Mariusz
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
mariusz.konopka@powiatwroclawski.pl

Korytko Marcin

Korytko Marcin
Okręg wyborczy
Siechnice
marcin.korytko@powiatwroclawski.pl

Kosterska Barbara

Kosterska Barbara
Okręg wyborczy
Siechnice
barbara.kosterska@powiatwroclawski.pl

Kowalczyk Dariusz

Kowalczyk Dariusz
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina
dariusz.kowalczyk@powiatwroclawski.pl

Kuryś Hieronim

Kuryś Hieronim
Okręg wyborczy
Kąty Wrocławskie
hieronim.kurys@powiatwroclawski.pl

Łysiak Piotr

Łysiak Piotr
Okręg wyborczy
Siechnice
piotr.lysiak@powiatwroclawski.pl

Małyszko Izabela

Małyszko Izabela
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina
izabela.malyszko@powiatwroclawski.pl

Potocki Roman

Potocki Roman
Okręg wyborczy
Czernica
roman.potocki@powiatwroclawski.pl

Skiba Edward

Skiba Edward
Okręg wyborczy
Siechnice
edward.skiba@powiatwroclawski.pl

Sobolak Anna

Sobolak Anna
Okręg wyborczy
Czernica
anna.sobolak@powiatwroclawski.pl
Radna do 15.10.2023 r.

Solińska-Marek Urszula

Solińska-Marek Urszula
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
urszula.solinska@powiatwroclawski.pl

Szczurowski Miłosz

Szczurowski Miłosz
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina
milosz.szczurowski@powiatwroclawski.pl

Waldemar Szczykutowicz
Szczykutowicz Waldemar

Okręg wyborczy
Długołęka
waldemar.szczykutowicz@powiatwroclawski.pl

Wilk Maria

Wilk Maria
Okręg wyborczy
Kobierzyce i Żórawina
maria.wilk@powiatwroclawski.pl

Zając Wiesław

Zając Wiesław
Okręg wyborczy
Długołęka
wieslaw.zajac@powiatwroclawski.pl

Józef Żygadło

Żygadło Józef
Okręg wyborczy
Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka
jozef.zygadlo@powiatwroclawski.pl

 

Artur Falkowski
Okręg wyborczy
Czernica
artur.falkowski@powiatwroclawski.pl 
Radny od 14.11.2023 r.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok