Piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
deszcz

Logo projektu pt. "Poprawa warunków nauczania"

W projekcie opublikowano następujące zamówienia publiczne:
  1. Dostawa sprzętu cyfrowego i multimedialnego dla specjalnych ośrodków Powiatu Wrocławskiego w podziale na 2 zadania, ogłoszenie z dnia 08.08.2018 r., UNIEWAŻNIONY
  2. Dostawa sprzętu cyfrowego, multimedialnego i oprogramowania dla specjalnych ośrodków Powiatu Wrocławskiego, w podziale na 4 zadania, ogłoszenie z dnia 16.07.2018 r.
  3. Dostawa i montaż wyposażenia do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kątach Wrocławskich, ul. Drzymały 13, w podziale na 3 Części, ogłoszenie z dnia 19.03.2018 r.
  4. Rozbudowa Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kątach Wrocławskich w systemie zaprojektuj i wybuduj, ogłoszenie z dnia 15.05.2016 r.
  5. Doradztwo techniczne oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kątach Wrocławskich i wyposażenie szkoły w sprzęt oraz zakup wyposażenia do Zespołu Szkół Specjalnych w Wierzbicach i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Sobótce, ogłoszenie z dnia 17.02.2016 r.
  6. Wykonanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla projektu budowy sali rehabilitacyjnej z salami dydaktycznymi dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ul. Drzymały 13, w Kątach Wrocławskich, nr ogłoszenia SP.ZP.272.3.2016.I.GN, ogłoszenie z dnia 04.02.2016 r.
  7. Opracowanie Studium Wykonalności wraz z załącznikami dla projektu pn.: "Poprawa warunków nauczania w szkołach specjalnych Powiatu Wrocławskiego poprzez rozbudowę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kątach Wrocławskich i wyposażenie szkoły w sprzęt oraz zakup wyposażenia do Zespołu Szkół Specjalnych w Wierzbicach i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego”, nr ogłoszenia SP.ZP.272.2.2016.I.FPR, ogłoszenie z dnia 11.01.2016 r.