Piątek, 12 czerwca 2026
Imieniny: Janina, Jan, Onufry
słonecznie
16℃
Tłumacz Google

Wyjazdowe spotkanie przedstawicieli Zarządu i Rady Powiatu Wrocławskiego

W dniach 22-23 października 2021 r., po długiej przerwie związanej z pandemią COVID-19, przedstawiciele Zarządu i Rady Powiatu Wrocławskiego spotkali się na wspólnym, wyjazdowym panelu dyskusyjnym w Niemczy. Spotkanie zorganizowane zostało z inicjatywy przewodniczącego Rady Piotra Chmurzyńskiego, przy wsparciu organizacyjnym starosty Romana Potockiego.

Podczas spotkania jego uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji pn. „Powiat w ujęciu historycznym i prawnym” w wykonaniu Stanisława Hojdy – prezesa Samorządowego Kolegium Odwoławczego we Wrocławiu.

Ważnym elementem spotkania był panel dyskusyjny nt. istotnych spraw, związanych z bieżącą działalnością Zarządu Powiatu Wrocławskiego. Rozmawiano m.in. o planowanych kierunkach rozwoju Powiatu, w ramach prezentacji opracowanego już projektu Strategii Rozwoju Powiatu Wrocławskiego 2030.  Omówiono także programy proekologiczne samorządu, zarówno te już obowiązujące, jak i planowane do realizacji w przyszłości.  Uczestnicy spotkania mogli ponadto zapoznać się z aktualnym postępem prac na drogach Powiatu Wrocławskiego.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

Kliknij aby zamknąć.Popup
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok