Czwartek, 25 kwietnia 2024
Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

WSZYSTKO GRA! – integracyjne warsztaty muzyczne

Serdecznie zapraszamy na cykl integracyjnych warsztatów muzycznych pn. „Wszystko gra!” przeznaczonych dla mieszkańców Powiatu Wrocławskiego ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami.

Podczas warsztatów, prowadzonych przez profesjonalnych muzyków, uczestnicy będą mieli okazję poznania różnych instrumentów, ich historii, możliwości oraz utworów w jakich można je usłyszeć. Będą także angażowani w różnorodne zabawy i aktywności muzyczne, a na koniec warsztatu wysłuchają koncertu z udziałem głównego instrumentu.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym „Razem Łatwiej” Gminy Czernica, a zajęcia będą odbywać się w świetlicy wiejskiej w Nadolicach Małych.

Więcej informacji na plakacie oraz u organizatora.

Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Wrocławskiego i realizowany w ramach zadań publicznych z zakresu kultury i sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!