Sobota, 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
deszcz

Wolne miejsca w szkołach średnich w Powiecie Wrocławskim

Mimo, iż zakończyła się już rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, a szkoły ogłosiły listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do placówek, Zarząd Powiatu Wrocławskiego wychodząc naprzeciw potrzebom tegorocznych absolwentów szkół podstawowych uruchomił dodatkowy oddział w liceum ogólnokształcącym w Powiatowym Zespole Szkół Nr 3 w Sobótce. W szkole w Sobótce dostępne są również wolne miejsca w technikum.

Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 w Sobótce

Liceum Ogólnokształcące

• klasa krajoznawczo-lingwistyczna (przedmioty rozszerzone: język polski, angielski, biologia)

• technik informatyk (przedmioty rozszerzone: język angielski, geografia)