Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
pochmurno
4℃
Tłumacz Google

Wojewódzki Finał Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

29 marca w gmachu Starostwa Powiatowego we Wrocławiu odbył się wojewódzki finał ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe”. Do Wrocławia zjechały reprezentacje szkół, które wzięły udział w konkursie organizowanym przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych. Każda z grup składała się z trzech uczniów szkół podstawowych.

Uczestnicy  oprócz naukowej rywalizacji, mieli także okazje przyjrzeć się pracy urzędników od środka. W trakcie zwiedzania gmachu Starostwa uczniowie odwiedzili m.in. salę Wydziału Obsługi, nowoczesną salę obsługi Wydziału Komunikacji w nowo otwartym budynku C oraz gabinet Starosty Powiatu Wrocławskiego Romana Potockiego.

O pracy wydziałów i zadaniach realizowanych przez Starostwo opowiedzieli Wicestarosta Andrzej Szawan oraz Urzędujący Członek Zarządu Wiesław Zając.

Pozostałe
aktualności