Piątek, 12 czerwca 2026
Imieniny: Janina, Jan, Onufry
słonecznie
17℃
Tłumacz Google

W Jeszkowicach odbyła się kolejna edycja projektu „Bezpieczny Dolnoślązak” pod patronatem Starosty Powiatu Wrocławskiego

Program „Bezpieczny Dolnoślązak” realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego od lat sprzyja edukacji dolnośląskich uczniów w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.  W sobotę 24 czerwca w ramach projektu służby odwiedziły Jeszkowice (gmina Czernica). Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki objął wydarzenie honorowym patronatem.

Organizatorem pikniku był Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Jeszkowicach oraz Sołectwem Jeszkowice.

Wydarzenie miało na celu podniesienie świadomości z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Podczas trwania pikniku dzieci miały okazje zapoznać się ze sprzętem ratowniczym oraz umiejętnościami służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji takich jak gra terenowa czy piana party przygotowana przez strażaków.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

Kliknij aby zamknąć.Popup
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok