Środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
słonecznie

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na półmetku!

Drogi Ósmoklasisto,

przypominamy, że już 19 czerwca 2023 r. upływa termin na wybór i złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś idealnej szkoły dla siebie to nic straconego. Masz ponad dwa tygodnie na znalezienie tego, czego szukasz.

Nie czekaj jednak na ostatnią chwilę z wyborem, sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Już dziś weź udział w elektronicznym naborze do szkół ponadpodstawowych Powiatu Wrocławskiego na stronie:

dolnoslaskie.edu.com.pl

Znajdziesz tam pełną ofertę edukacyjną, wszystkie niezbędne informacje i terminy oraz instrukcję jak wypełnić wniosek.

Co oferujemy?

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz koniecznie:

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych Powiatu Wrocławskiego.

Jeśli masz obawy, czy poradzisz sobie z poprawnym wypełnieniem wniosku kliknij w link do filmu instruktażowego, dzięki któremu dowiesz się, jak poruszać się po systemie, jak skutecznie złożyć wniosek do szkoły ponadpodstawowej i jakie obowiązują Cię terminy.

Masz jeszcze czas na wybór.

LINK DO GALERII: TUTAJ