Piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Powiatowy Dzień Rodziny

Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki i Dyrektor OSWiRPW Hubert Kurdziel, zapraszają na Powiatowy Dzień Rodziny, który odbędzie się 26 maja od godziny 17:00 przy ulicy Św. Jakuba 3 w Sobótce!

W programie m.in. kule wodne Waterball, Holi Święto Kolorów, Piana Party, fotobudki, impreza z DJ-ami i raperem Bosskim, a także wiele innych atrakcji! Gwarantujemy, że tak wystrzałowej zabawy w Sobótce jeszcze nie było.

Atrakcje:

• Piana Party - doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych, która pozwoli Ci poczuć się jak w bańce mydlanej.

• Holi Święto Kolorów - zabawa z kolorowymi proszkami

• Kule wodne Waterball - wielkie dmuchane kule, do których można wejść, a następnie “chodzić” i wykonywać w nich różne akrobacje w basenie, który powstanie specjalnie na tę okazję

• Fotobudki - fotobudka 360 stopni i fotobudka magiczne lustra, dzięki którym wykonacie wyjątkowe, oryginalne zdjęcia

• Wizyta klaunów Żaka i maskotek XXL z Waszych ulubionych bajek

• Dmuchańce

• Miasteczko Śląska Wrocław

• Malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków

• Stoiska z watą cukrową i lodami

• Muzyka na żywo z DJami

• Impreza z raperem Bosskim

• Prezentacja Sprzętu Wojsk Obrony Terytorialnej

• Prezentacja Radiowozów Komendy Wojewódzkiej oraz Komendy Miejskiej we Wrocławiu

• Prezentacja WOPR

Startujemy o godz. 17:00. Wstęp bezpłatny!

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki.

Organizatorzy:

Powiat Wrocławski