Wtorek, 23 kwietnia 2024
Imieniny: Jerzy, Wojciech

Kompendium wiedzy o włączeniu mieszkańców we współdziałanie i współdecydowanie w samorządzie

Przedstawiamy Państwu podręcznik pn. "ABC Partycypacji", będący kompendium wiedzy o włączeniu mieszkańców we współdziałanie i współdecydowanie w samorządzie (np. inicjatywa uchwałodawcza, budżet partycypacyjny, konsultacje społeczne). Opracowanie zostało zrealizowane przez Stowarzyszenie PACTUM na zlecenie Powiatu Wrocławskiego w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu podnoszenia świadomości prawnej i obywatelskiej oraz aktywności społecznej mieszkańców Powiatu Wrocławskiego.

Zachęcamy do zapoznania się!