Piątek, 19 kwietnia 2024
Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

INFORMACJA w sprawie przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu

Uprzejmie informujemy, że z dniem 17 maja 2021 r. – z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych – przywraca się bezpośrednią obsługę interesantów w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu z wyjątkami:

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA
Informujemy, że z pracownikami Wydziału można spotkać się w holu głównym na parterze, po wcześniejszym umówieniu mailowo lub telefonicznie.

WYDZIAŁ WYDZIAŁ DRÓG I TRANSPORTU
obsługa interesantów w sprawach dotyczących referatu ds. uzgodnień Wydziału Dróg i Transportu tj.m.in wydawania decyzji na  lokalizację zjazdów i infrastruktury technicznej ,uzgadniania projektów budowlanych, zatwierdzenia projektów zastępczej organizacji ruchu oraz zezwoleń na przejazdy pojazdów nienormatywnych odbywać się będzie w holu głównym Starostwa Powiatowego we Wrocławiu.

WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI:
W sprawach dotyczących ochrony gruntów rolnych (wyłączenia z produkcji rolniczej tzw. "odrolnienia") - po wcześniejszym umówieniu mailowo lub telefonicznie.