Czwartek, 25 kwietnia 2024
Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
słonecznie

Zaproszenie na Targi Pracy

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu, Zachodniej Izby Gospodarczej Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Plenerowych Targów Pracy, które odbędą się w dniach 15- 16 czerwca 2023 r. w godz. 9.00 – 15.00.

Targi odbędą się na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Wrocław przy ul. Glinianej 20-22 oraz sąsiadującego Narodowego Funduszu Zdrowia i są adresowane do pracodawców, oferujących wolne miejsca pracy, przede wszystkim na terenie miasta Wrocławia lub powiatu wrocławskiego. Udział w Targach umożliwi firmom zaprezentowanie ofert pracy osobom bezrobotnym, poszukującym pracy oraz planującym zmianę miejsca zatrudnienia.

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do dnia 02 czerwca 2023 r. Wszelkie pytania w sprawach organizacyjnych można kierować do osoby odpowiedzialnej za organizację Targów: Arkadiusz Łukaszów, starszy specjalista ds. marketingu urzędu, tel. 071-77 01 741, targi.pracy@pup-wroclaw.pl

Więcej informacji: