Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
słonecznie
16℃
A+
Tłumacz Google

LAUREACI „NAGRODY SPORTOWEJ ZARZĄDU POWIATU WROCŁAWSKIEGO” WYŁONIENI!

W dniu 24 maja 2023 r. Zarząd Powiatu Wrocławskiego zatwierdził listę laureatów II edycji Nagród Zarządu Powiatu Wrocławskiego dla zawodników i trenerów za osiągnięcia w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz dla innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej dla Powiatu Wrocławskiego.

W ramach II edycji w terminie wspólnym z naborem wniosków za rok 2022 dokonano również naboru wniosków za wyniki lub osiągnięcia uzyskane w 2021 r. Inicjatywa Zarządu Powiatu Wrocławskiego spotkała się z dużym zainteresowaniem środowiska sportowego.

Komisja Konkursowa zmierzyła się ze  sporym wyzwaniem - wpłynęły 124 wnioski, spośród których nagrodzono 74 sportowców i trenerów za osiągnięcia w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. Najliczniejszą grupę wyróżnionych stanowią osoby fizyczne – 45, w kategorii trener nagrodzono 19 osób, a w kategorii zawodnik z drużyn/sportów zespołowych – 10.

 

Miło nam poinformować, że:

Nagrody w kategorii: TRENER prowadzący szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub w krajowym współzawodnictwie sportowym otrzymują:

1.         Małgorzata Janiaczyk

2.         Paweł  Prądziński

3.         Patryk Jamiński

4.         Bartłomiej Zamęcki

5.         Radosław  Zamęcki

6.         Dariusz Kwiecień

7.         Sylwester Sypień

8.         Agnieszka Sypień

9.         Paweł  Bentkowski

10.       Karolina Burkiewicz

11.       Henryk Benkowski

12.       Kamil   Kobiałka

13.       Michał Jeruszka

14.       Marian Bigos

15.       Monika Łysiak

16.       Robert Grabowicz

 

Nagrody w kategorii: TRENER wyróżniający się w działalności sportowej na terenie Powiatu Wrocławskiego polegającej na propagowaniu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży otrzymują:

1.         Przemysław Biegański

2.         Beata  Felzenowska

3.         Maciej Felzenowski

 

Nagrody w kategorii: OSOBY FIZYCZNE osiągające wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym otrzymują:

1.         Karolina Żabska

2.         Mikołaj Morawski

3.         Oliwia Szmigiel

4.         Kinga Klimczak

5.         Liwia Czupkowska

6          Błażej Czupkowski

7.         Mateusz Sawicki

8.         Maksymilian Włoszek

9.         Nikoletta Koszewska

10.       Anna Grochalska

11.       Krzysztof Grochalski

12.       Mykhailo Pelikh

13.       Cezary Sypień

14.       Patryk Sypień

15.       Małgorzata Biegańska

16.       Oliwia Kurzątkowska

17.       Monika Kurzątkowska

18.       Anna   Madej

19.       Maria  Warmuła

20.       Dominika Włodarczyk

21.       Hanna Benkowska

22.       Konrad Brzeziński

23.       Helena Nowak

24.       Lena Pajęcka

25.       Dorota Puzio

26.       Mikołaj Ronczewski

27.       Natalia Widawska

28.       Zuzanna Paluszkiewicz

29.       Pola Stępniak

30.       Adrianna Szulc

31.       Aleksandra Twarda

32.       Apolonia Soja

33.       Mikołaj Pukas

34.       Grzegorz Droszczak

35.       Marcel Mijalski

36.       Julia Wojteczek

37.       Jakub Goliszek

38.       Maja Krasińska

39.       Milena Perełka

40.       Maciej Sobiecki

41.       Zofia Ćwiklińska

42.       Nadia Rosiak

43.       Tomasz Wolski

44.       Jerzy Panenka

45.       Jakub Grabowski

 

Nagrody w kategorii: ZAWODNIKÓW Z DRUŻYNY/SPORTÓW ZESPOŁOWYCH osiągających wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym otrzymują:

1.         Tomasz Koperdowski

2.         Bartosz Puńko

3.         Jakub Sidor

4.         Natalia Dejneka

5.         Julia Kucharska

6.         Jakub Gęstwa

7.         Kacper Grochocki

8.         Norbert Krumin

9.         Tomasz Pawlak

10.       Jędrzej Kurzawa

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok