Poniedziałek, 04 marca 2024
pochmurno
6℃
Tłumacz Google

Wyniki otwartego konkursu pt. „Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizacja zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu wrocławskiego w 2024 roku”

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Powiatu Wrocławskiego na posiedzeniu w dniu 29.11.2023 rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizacja zadań z zakresu edukacji prawnej na terenie powiatu wrocławskiego w 2024 roku”.

W roku 2024 na terenie Powiatu Wrocławskiego funkcjonować będzie 7 punktów (w 10 lokalizacjach), w tym 5 punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz 2 punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Wybrane w otwartym konkursie ofert organizacje pozarządowe, będą prowadziły w przyszłym roku 4 punkty, zgodnie z poniższym wykazem:

1. Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Siechnicach (Św. Katarzyna, Jordanów Śląski) - Fundacja Rozwoju Świadomości Obywatelskiej Experto Pro Bono, ul. Legionów 10, 22-400 Zamość;

2. Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Długołęce (Kiełczów, Dobroszów Oleśnicki) - Fundacja Rozwoju Świadomości Obywatelskiej Experto Pro Bono, ul. Legionów 10, 22-400 Zamość;

3. Punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Sobótce - Stowarzyszenie Sursum Corda, ul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz;

4. Punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Kątach Wrocławskich - Stowarzyszenie Sursum Corda, ul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz.

Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej (link).

Pozostałe
aktualności