Piątek, 26 kwietnia 2024
Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

DOTACJA CELOWA Z BUDŻETU POWIATU WROCŁAWSKIEGO DLA GMINNYCH SPÓŁEK WODNYCH W 2021R.

Zarząd Powiatu Wrocławskiego informuje o podjęciu uchwały Nr XXI/19/18 z dnia 27 marca 2020r. w sprawie udzielenia dotacji celowych na bieżące utrzymanie wód i urządzeń wodnych oraz na finansowanie lub dofinansowanie inwestycji realizowanych na terenie Powiatu Wrocławskiego. Łączna kwota dofinansowania wyniosła 319 989, 32zł.

Bieżące utrzymanie wód i urządzeń wodnych, zgodnie ze wskazaniami wnioskodawców będzie polegać między innymi na konserwacji rowów melioracyjnych.

Pełna lista gminnych spółek wodnych, którym zostaje udzielona dotacja celowa jest dostępna w załączniku poniżej.