Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
20℃
Tłumacz Google

Kampania na rzecz zdrowia jamy ustnej dzieci z niepełnosprawnościami

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji profilaktyczno-leczniczej, której celem jest zwiększenie dostępu do świadczeń stomatologicznych dla dzieci z niepełnosprawnościami. Organizatorami kampanii są: Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok