Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
23℃
Tłumacz Google

Sukces Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej ze Smolca w konkursie „Strażacy w akcji”

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z terenu Smolca, wzięła udział w 3 edycji ogólnopolskiego konkursu „Strażacy w akcji”. W przedsięwzięciu wzięło udział 41 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z całej Polski. Uroczystość odbywała się w Muzeum Niepodległości i została zorganizowana przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych ZOSP RP oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy im. Władysława Stanisława Reymonta.  Patronat honorowy imprezy objął: Prezes ZG ZOSP RP Waldemar Pawlak oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

W trakcie gali dokonano wyboru w kilku kategoriach najlepszych drużyn. MDP SMOLEC zajęła 2 miejsce w sekcji filmowej! Całej drużynie składamy serdeczne gratulacje, wiemy, że już macie jeszcze lepszy pomysł na film w przyszłym roku!

 

Powodzenia!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok