Witaj Szkoło! Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty, Uczniom i Rodzicom życzymy wzajemnej życzliwości, zaufania i wytrwałości, a także pozytywnego nastawienia w każdym dniu. Rozstanie z murami szkoły trwało w tym roku wyjątkowo długo, zagrożenie koronawirusem zmusiło nas wszystkich do pozostaniach w domach przez dłuższy okres. Wierzymy, że ostatnie miesiące upłynęły Wszystkim w zrowiu oraz miłej i spokojnej atmosferze, dzięki czemu jesteście pełni sił i w gotowości do podjęcia nowych wyzwań. Ten rok szkolny stawia przed Wami nowe, wyjątkowo trudne wyzwania w procesie edukacji. Życzymy aby szkoła była dla Was miejscem, do którego zawsze z chęcią będziecie przychodzić. Niech ten rok obfituje w nowe wyzwania i doświadczenia.

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności