Po 25 latach owocnej pracy na rzecz Powiatu Wrocławskiego, na emeryturę przeszła Pani Małgorzata Dreiseitel-Cieślik, dotychczasowa Skarbnik Powiatu.
Pani Małgorzata była nie tylko doświadczonym specjalistą, ale przede wszystkim osobą niezwykle zaangażowaną w rozwój naszego powiatu. Jej wiedza, umiejętności i ogromne doświadczenie były nieocenione przy podejmowaniu wielu ważnych decyzji dotyczących budżetu powiatu.
Przez lata swojej pracy Pani Skarbnik skutecznie zarządzała finansami powiatu, dbając o ich stabilność i efektywne wykorzystanie, czego potwierdzeniem były liczne wyróżnienia dla Powiatu Wrocławskiego w konkursach i plebiscytach. Jej starania przyczyniły się do realizacji wielu inwestycji, także tych o kluczowym znaczeniu, które systematycznie poprawiały jakość życia mieszkańców.
Podziękowania za wieloletnią współpracę oraz życzenia zdrowia, szczęścia i spełnienia w życiu prywatnym na ręce Pani Skarbnik złożył Zarząd i Radni Powiatu Wrocławskiego oraz dyrektorzy i kierownicy Starostwa i jednostek organizacyjnych Powiatu.