Dziś w Starostwie Powiatowym odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w którym udział wzięli Roman Potocki - Starosta Powiatu Wrocławskiego, włodarze gmin z terenu Powiatu Wrocławskiego, Powiatowy Inspektor Sanitarny - Paweł Wróblewski, insp. Maciej Januszkiewicz - Komendant Miejski Policji we Wrocławiu oraz bryg. mgr inż. Rafał Wąsek - Zastępca Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu.
Podczas posiedzenia postanowiono przywrócić cykliczność posiedzeń Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Zachęcano do stosowania zaleceń i procedur związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Zwrócono uwagę na celowość ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zachowanie dystansu społecznego oraz noszenie masek.