Kampania na rzecz zdrowia jamy ustnej dzieci z niepełnosprawnościami

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji profilaktyczno-leczniczej, której celem jest zwiększenie dostępu do świadczeń stomatologicznych dla dzieci z niepełnosprawnościami. Organizatorami kampanii są: Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności