Wszystkim tym, którzy swoją pracę, troskę i zaangażowanie wkładają w podnoszenie jakości życia mieszkańców Powiatu Wrocławskiego oraz budowanie samorządności składamy serdeczne podziękowania.
Życzymy Państwu wielu inspiracji i pomysłów służących lokalnym społecznościom, a także satysfakcji z rozwoju naszego regionu.