Informujemy, że z dniem 16 czerwca 2020 r. przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa klientów w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu. Obsługa odbywa się w godzinach 8.00-15.00, przy uwzględnieniu następujących zasad:
3. Do budynku wpuszczani będą tylko klienci zaopatrzeni w maseczki (we własnym zakresie).
4. Tuż przy wejściu, każdy klient poddany zostanie pomiarowi temperatury ciała – w przypadku stwierdzenia temperatury powyżej 38 °C klient nie zostanie dopuszczony do bezpośredniej obsługi.
5. Po wejściu do budynku klient zobowiązany jest do dezynfekcji rąk, korzystając z dozowników umieszczonych przy windach w holu głównym.
6. Po wpisaniu się do „księgi wejść” w holu głównym, klient jest odprowadzany przez pracownika komórki merytorycznej do określonego pokoju, a po załatwieniu sprawy jest przez niego odprowadzany do wyjścia.
7. Podczas obsługi klienta obowiązuje zasada „jedna osoba przy jednym stanowisku”.
8. W dalszym ciągu istnieje możliwość pozostawiania dokumentacji w pojemnikach umieszczonych w przedsionku (wejście główne) budynku Starostwa odrębnie do:
W celu otrzymania urzędowego poświadczenia złożenia dokumentu/pisma należy:
9. Celem usprawnienia obsługi klienta rekomendowane jest również wcześniejsze umawianie się na wizytę w urzędzie drogą telefoniczną lub elektroniczną (kontakty dostępne są na stronie internetowej www.powiatwroclawski.pl)
10. Klientów Wydziału Komunikacji zachęcamy do korzystania z możliwości załatwiania spraw w mobilnych punktach wydziału ulokowanych w poszczególnych gminach powiatu (harmonogram dostępny na stronie www.powiatwroclawski.pl).
11. Od dnia 18 czerwca dla interesantów dostępna będzie kasa mieszcząca się w holu głównym Starostwa.