Drodzy Strażacy,
z okazji Waszego Święta, pragniemy złożyć wszystkim Druhom serdeczne życzenia i ogromne podziękowania za codzienną heroiczną działalność ratowniczą i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi.
Jednocześnie pragniemy życzyć licznych sukcesów oraz wiele satysfakcji z pracy, a także mnóstwo siły, szczególnie w tych trudnych czasach, kiedy musicie wspomóc walkę z jeszcze jednym, tym razem niewidzialnym przeciwnikiem.
Niech Św. Florian otacza Was opieką w każdym dniu Waszej służby.
Starosta i Zarząd Powiatu Wrocławskiego