Starostwo Powiatowe we Wrocławiu było gospodarzem wczorajszego Zgromadzenia Związku Powiatów Województwa Dolnośląskiego. W zgromadzeniu udział wzięli Starostowie i Geodeci z całego województwa oraz zaproszeni goście. Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki przywitał wszystkich obecnych na sali, a następnie oddał głos przewodniczącemu, który przedstawił porządek obrad.
Członkowie obradowali nad istotnymi uchwałami m.in dotyczącymi powołania komisji rewizyjnej, czy powołania Członka Zarządu Związku Powiatów Województwa Dolnośląskiego. Jedną z ważniejszych uchwał, które podjęto było przyjęcie budżetu na 2023 rok. Następnie uczestnicy wysłuchali opinii ekspertów na tematy związane z funkcjonowaniem powiatów. Zgromadzenie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Na koniec wszyscy udali się na poczęstunek i mieli okazję zobaczyć przestzrenie w nowo otwartym budynku C Starostwa Powiatowego we Wrocławiu, mi.n. nowoczesny, przestronny i funkcjonalny Wydział Komunikacji.