To rozśpiewany, interaktywny spektakl dla dzieci 3+, pełen muzyki, ruchu i zabawy! Razem ze Stokrotką, Różą i Kaktusem najmłodsi odkryją, jak żyć ekologicznie, dbać o przyrodę i segregować odpady w rytmie wesołych piosenek!
Spektakl odbędzie się 15 listopada (sobota) o godz. 11:00 w Sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żórawinie.
Wstęp wolny! Obowiązują wejściówki, które można odebrać w bibliotece.
Działanie realizowane w ramach zadania publicznego pod tytułem TEATR MŁODEGO WIDZA EDYCJA TRZECIA.
Projekt jest współfinansowany przez Powiat Wrocławski.