MKS Siechnice skupia jak powiedział prezes Tomek Kozimor ponad 400 tych młodszych i tych starszych. W sobotę 7 grudnia starosta Roman Potocki wraz z Barbarą Kosterską- Członkiem Zarządu Powiatu Wrocławskiego oraz Edyta Ostrowską- dyrektorem Wydziału Promocji i Wsparcia Społecznego wzięli udział w wielkim sportowym wydarzeniu jakim była Sportowa Gala MKS Siechnice. Gala odbyła sie w hali spotrowej w Siechnicach. Spotkanie rozpoczął fantastyczny występ mażoretek a całoc wydazrenia poprowadził wspomniany Tomek Kozimor. Podczas Gali został wręczone sportowe "Oscary" dla najlepszych sportowców roku 2019. Starosta Roman Potocki wraz z Barbarą Kosterską wręczyli dodatkowo wyróznienia specjalne dla najlepszych biegaczy pani Anny Ficner oraz Cezarego Kupińskiego. Z naszej strony składamy serdeczne podziekowania Zarządowi MKS Siechnice, a zawodnikom gratulujemy wielu sukcesów, zapału i zaangazowania, bo jak powiedział Tomasz Kozimor na wstępie sport to magia i dzięki niemu stajemy się spełnieni, nabieramy pokory, uczy nas szacunku i rywalizacji. Zdrowej rtywalizacji.