W Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Narodowego Święta Niepodległości, zorganizowana przez Komendę Wojewódzką Policji.
Na zaproszenie nadinsp. Pawła Półtorzyckiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w wydarzeniu udział wziął Starosta Powiatu Wrocławskiego Włodzimierz Chlebosz.
Podczas uroczystości Starosta podkreślał, że jest to „czas refleksji, dumy i wdzięczności wobec tych, którzy budują i strzegą naszego bezpieczeństwa”. Złożył również podziękowania funkcjonariuszom za ich poświęcenie i codzienną służbę na rzecz mieszkańców powiatu wrocławskiego oraz całego regionu.