3 września 2022r. w godzinach 9:00 – 16:00
na terenie
Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego
w Borzygniewie
odbędzie się szkolenie wodne służb mundurowych: 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji, Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Pogotowia Ratunkowego
oraz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
pod nazwą:
„BORZYGNIEW’22 – SZKOLENIE SŁUŻB”
W związku z powyższym część terenu ośrodka przy zbiorniku wodnym będzie wydzielona na potrzeby szkolenia. Poszczególne służby wyposażone w specjalistyczny sprzęt będą prowadzić działania o charakterze szkoleniowo - pokazowym, które wszyscy chętni mogą zobaczyć. Tych, którzy pojawią się na miejscu prosimy o niewchodzenie do wydzielonej strefy przeznaczonej wyłącznie dla służb biorących udział w szkoleniu.
Serdecznie Państwa zapraszamy!!!
