W dniu 15 marca br. w Powiatowym Zespole Szkół Nr 1 w Krzyżowicach odbyło się podsumowanie projektu „Chciałbym być u steru – uczymy się działać dla społeczności lokalnej” realizowanego przez uczniów szkoły we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Krzyżowic. Koordynatorem projektu była Pani Katarzyna Cebryń.
Podczas spotkania Starosta Powiatu Wrocławskiego - Roman Potocki podzielił się z młodzieżą swoimi doświadczeniami w pracy samorządowej oraz przybliżył zadania jakie realizuje Powiat Wrocławski.
W spotkaniu uczestniczyła również Dyrektor Wydziału Organizacyjno - Prawnego Starostwa Powiatowego - Beata Pierzchała, Prezes Stowarzyszenia Miłośników Krzyżowic - Stefania Wiatroszak oraz zaproszeni goście.