Starosta odznaczony przez Wojewodę!

Dziś w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń na podstawie postanowienia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, odznaczył Starostę Powiatu Wrocławskiego Włodzimierza Chlebosza odznaką honorową za wybitne zasługi w działalności na rzecz samorządu terytorialnego, poświęcenie i zaangażowanie.

To wyróżnienie jest dla mnie ogromnym zaszczytem i jednocześnie silną mobilizacją do dalszej pracy na rzecz naszego powiatu. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie na tej drodze - mieszkańcom, współpracownikom oraz rodzinie. Państwa zaufanie i wsparcie są dla mnie nieocenione – powiedział Starosta Włodzimierz Chlebosz.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności