W dniu 16 kwietnia w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu nastąpiło kolejne przekazanie środków ochrony osobistej dla naszych Druhów z OSP. Podobnie jak poprzednim razem zostały przekazane maseczki, płyny dezynfekujące i przyłbice- wykonane, przypominamy dzięki uprzejmości wrocławskiej Hali Stulecia. Przekazanie nastąpiła na parkingu starostwa z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Strażacy ochotnicy odebrali materiały z rąk pana starosty Romana Potockiego oraz pani Beaty Pierzchały- dyrektor Wydziału Organizacyjno- Prawnego.
Dziękujemy WAM drodzy DRUHOWIE, bez Was nie dalibyśmy rady !