23 października w Starostwie Powiatowym miało miejsce spotkanie, w którym uczestniczył także Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych ze Starostwa Powiatowego we Wrocławiu, podczas którego dyskutowano na temat rehabilitacji osób starszych oraz psychiatrii, szczególnie w kontekście dzieci.
W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Powiatu Wrocławskiego Włodzimierz Chlebosz, Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Wrocławskiego Hieronim Kuryś, Posłanka na Sejm RP Anna Sobolak, Radna Powiatu Wrocławskiego Maria Wilk, Przewodniczący Komisji Budżetu, lekarz Mariusz Konopka oraz Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Kamila Nahorska.
Rozwój Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych jest szczególnie ważny dla przyszłościowych projektów dotyczących nie tylko profilaktyki, ale także leczenia mieszkańców Powiatu Wrocławskiego. Taką pomoc uważamy za priorytet.