W murach Starostwa Powiatowego we Wrocławiu gościliśmy znamienitych przedstawicieli samorządów!
Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska zorganizowało spotkanie dla wójtów i burmistrzów – członków stowarzyszenia – dotyczące planu rozwoju sieci drogowej miasta Wrocławia w obszarze styku z sąsiadującymi gminami i powiatami.