Spotkanie stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska z wójtami i burmistrzami

W murach Starostwa Powiatowego we Wrocławiu gościliśmy znamienitych przedstawicieli samorządów!

Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska zorganizowało spotkanie dla wójtów i burmistrzów – członków stowarzyszenia – dotyczące planu rozwoju sieci drogowej miasta Wrocławia w obszarze styku z sąsiadującymi gminami i powiatami.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności