19 maja 2021 r. Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki wziął udział w otwarciu Komisariatu Policji w Kobierzycach. Dzięki wieloletnim staraniom samorządowców i wrocławskiej Policji w nowej placówce, mieszkańcy gmin Kobierzyce i Żórawina będą mogli sprawnie załatwić wszystkie bieżące sprawy blisko swojego miejsca zamieszkania, bez konieczności wyjazdu do Wrocławia. W imieniu Zarządu Powiatu Wrocławskiego, Starosta wraz z gratulacjami przekazał prezenty na ręce Komendant Komisariatu Policji w Kobierzycach – podinspektor Joannie Woźniak-Cieślar.
Foto: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu