W dniu 13.05.2022r. dokonano odbioru inwestycji pn. „Przebudowa ul. Energetycznej od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1950D w m. Małuszów do nowo wybudowanej drogi przy zakładzie Energetycznym Tauron Dystrybucja S.A. w m. Krzyżowice, w gm. Kobierzyce, w systemie zaprojektuj i wybudujul. Energetycznej w m. Małuszów, gm. Kobierzyce.”
Był to 3 i ostatni etap budowy drogi łączącej rondo w ciągu drogi krajowej 35 i drogi powiatowej nr 1950D.
Ul. Energetyczna została poszerzona do 7 m, została wykonana nowa nawierzchnia bitumiczna, wykonano obustronne pobocza z kruszywa o szerokości 1 m.
Wykonawcą robót, tak jak dwóch poprzednich etapów była firma Berger Bau.
Długość przebudowanego odcinka ok. 650mb
Wartość inwestycji 1 185 646,70zł brutto.
Obecni przy odbiorze:
Wicestarosta – Andrzej Szawan, Członek Zarządu – Barbara Kosterska, Członek Zarządu – Wiesław Zając, Przewodniczący Rady Powiatu – Piotr Chmurzyński, Kierownik Referatu Dróg i Transportu Gminy Kobierzyce – Piotr Ligas, Kierownik Budowy – Jacek Kierzkowski, Kierownik Robót – Kamil Czaja, Przedstawiciel Wykonawcy – Grzegorz Serafin oraz przedstawiciel Wydziału Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego we Wrocławiu.