Konwent Powiatów woj. Dolnośląskiego.
W dniu dzisiejszym odbyło się kolejne posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Dolnośląskiego. W konwencie oprócz dolnośląskich starostów i prezydentów Legnicy oraz Jeleniej Góry brał udział także pan Bartłomiej Zydel – Ekspert w Dziale Monitoringu Prawnego i Ekspertyz Związku Powiatów Polskich, który przysłuchiwał się dyskusji. Głównym tematem telekonferencji było omówienie obecnej sytuacji regionu związanej z koronawirusem. Starostowie ponadto rozmawiali o możliwościach otwarcia urzędów dla klientów.
