W najbliższy piątek, 12 września, odbędzie się jubileuszowa – już 50. zbiórka krwi organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
Krew będzie można oddać w specjalnym autobusie RCKiK, który stanie na parkingu przed siedzibą Urzędu przy ul. Wybrzeże J. Słowackiego 12–14, w godzinach 9:00–13:00.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.
