W dniu 15 listopada 2024 r. podczas uroczystych obchodów 35-lecia Caritas Archidiecezji Wrocławskiej, Panie: Arleta Szmigielska – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu oraz Magdalena Kuźnicka – Zastępca Dyrektora, zostały wyróżnione nagrodą ,,Samarytanin Caritas Archidiecezji Wrocławskiej”. Statuetka została wręczona podczas jubileuszowej Gali w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego przez Jego Ekscelencję Arcybiskupa Józefa Kupnego – Metropolitę Wrocławskiego.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, przedsiębiorcy oraz osoby indywidualne.
Podczas święta podkreślano wkład nagrodzonych osób w pracę na rzecz drugiego człowieka oraz oddawanie potrzebującym swojego serca, czasu i rąk do pracy.
Jubileusz uświetnił koncert harfistki – Jadwigi Tomczyńskiej, który był fantastyczną podróżą muzyczną dla uczestników.
W dniu tak pięknego jubileuszu życzymy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej 100 lat.