W dniu 3 lutego, na podstawie postanowienia prokuratury, przeprowadzono czynności polegające na przeszukaniu stanowiska pracy w punkcie zamiejscowym Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego we Wrocławiu zlokalizowanym w Kobierzycach.
Czynności podjęte przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu są następstwem trwającego śledztwa, o którym informowaliśmy w komunikatach z grudnia ubiegłego roku. Policji zostały również przekazane kolejne dokumenty związane z trwającym postepowaniem.
Informujemy, że Punkt zamiejscowy wydziału komunikacji w Kobierzycach pracuje w normalnym trybie i zapewnia bieżącą obsługę mieszkańców.