Powiat Wrocławski wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu zaprasza mieszkańców do udziału w III Zbiórce Krwi, która odbędzie się w czwartek, 4 września 2025 roku, w godzinach 8:00–12:00.
Akcja zostanie przeprowadzona w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu, przy ul. T. Kościuszki 131 (sala nr 118, I piętro).
Organizatorzy podkreślają, że każda oddana kropla krwi jest bezcenna i może uratować ludzkie życie. Dlatego do udziału w zbiórce zachęcają wszystkich pełnoletnich mieszkańców powiatu oraz osoby pracujące i studiujące we Wrocławiu.
To już trzecia edycja akcji krwiodawstwa w siedzibie Starostwa, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorzy liczą, że i tym razem frekwencja dopisze, a dzięki wspólnemu wysiłkowi uda się zebrać jak najwięcej krwi potrzebnej pacjentom dolnośląskich szpitali.
Oddaj krew – podaruj życie!
