Jest nam niezmiernie miło poinformować, że praca Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kątach Wrocławskich zajęła II miejsce
w konkursie "Moja Niepodległa" organizowanym przez Biuro Wojewody Dolnośląskiego.
W ramach konkursu został przygotowany materiał filmowy, przedstawiający w jaki sposób uczestnicy PŚDS obchodzą Święto Niepodległości.
Jest nam bardzo miło móc podzielić się sukcesem PŚDS w Kątach Wrocławskich. Serdecznie gratulujemy!