II miejsce w konkursie "Moja Niepodległa" - sukces PŚDS

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że praca Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kątach Wrocławskich zajęła II miejsce
w konkursie "Moja Niepodległa" organizowanym przez Biuro Wojewody Dolnośląskiego.

W ramach konkursu został przygotowany materiał filmowy, przedstawiający w jaki sposób uczestnicy PŚDS obchodzą Święto Niepodległości.

Jest nam bardzo miło móc podzielić się sukcesem PŚDS w Kątach Wrocławskich. Serdecznie gratulujemy!

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności