Nabór kandydatów do Rady Seniorów Województwa Dolnośląskiego zakończył się 14 lipca br. Zgromadził on liczne osoby z różnych części regionu, gotowe do działania na rzecz środowisk senioralnych.
W dniu 2 września rozpocznie się oficjalne głosowanie na kandydatów, które potrwa do 22 września.
Więcej informacji na temat głosowania znajduje się na stronie:
W imieniu władz Województwa Dolnośląskiego serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu.