Powiat Wrocławski dziękuje za frekwencję!
W imieniu Zarządu Powiatu Wrocławskiego serdecznie dziękujemy mieszkańcom powiatu wrocławskiego za tak liczny udział w wyborach parlamentarnych. Frekwencja w całym powiecie wrocławskim wyniosła 81,79%. To wynik o ponad 7% wyższy niż frekwencja ogólnokrajowa.
Cieszymy się, że mieszkańcy powiatu wrocławskiego to świadomi swoich praw i obowiązków obywatele, którzy tak licznie wykorzystują swoje przywileje do głosowania według własnych przekonań.
Serdeczne podziękowania dla Was, mieszkańców Powiatu Wrocławskiego
Poniżej przedstawiamy frekwencję z poszczególnych gmin:
• gm. Czernica – 85,48%
• gm. Siechnice – 83,81%
• gm. Długołęka – 83,56%
• gm. Kobierzyce – 82,82%
• gm. Kąty Wrocławskie – 80,42%
• gm. Żórawina – 79,91%
• gm. Jordanów Śląski – 79,64%
• gm. Sobótka – 73,36%
• gm. Mietków – 72,54%
