Fala kulminacyjna przechodzi przez powiat wrocławski

W dniu 25 czerwca, Roman Potocki Starosta Powiatu Wrocławskiego zwołał posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W spotkaniu w siedzibie w starostwie udział wzięli Anna Żygadło - Sekretarz Powiatu, Beata Pierzchała – Dyrektor Wydziału Organizacyjno – Prawnego oraz Józef Kmonk – Kierownik Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego. Wposiedzeniu w formie wideokonferencji uczestniczyli insp. Maciej Januszkiewicz – Komendant Miejski Policji we Wrocławiu, st. bryg. Piotr Znamirowski Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, Milan Ušák – Burmistrz Siechnic, Barbara Kosterska – Sekretarz UM Siechnice oraz Radna Powiatu a także Beata Perner – Inspektor ds. zarządzania kryzysowego w Gminie Czernica.

Podczas spotkania omówiono plan działania w związku z przejściem fali kulminacyjnej przechodzącej w dniu dzisiejszym przez powiat wrocławski na rzece Odra z prognozowanym przekroczeniem stanu alarmowego. Służby: policja i straż pożarna oraz kierownictwo gminy Siechnice i Czernica przedstawiły  podjęte działania jak również działania prowadzone bezpośrednio w czasie przejścia fali kulminacyjnej.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności